NAŠE VIZE

Australská značka Le DD si utrhla naše srdce již před pár lety. Pohodlí, praktičnost, všestranost a osobitost těchto barefoot bot nás nepřestala bavit ani po letech a tak jsme se rozhodli dostat tuto jedinečnou a originální značku do České republiky. A povedlo se. Na jednom místě si tak můžete vybrat ze široké škály barev. Ať už budete Le DD nosit na doma, budou Vašim parťákem na cestování, anebo jste se rozhodli je darovat, jedná se o originální kousek.  Le DD = svoboda; cítit se volně, pohodlně, cítit se naboso v každém okamžiku dne. Nošením Le DD vstupujete do světa lehkosti a pohodlí: stejně jako cítit se naboso, ale s jistotou ochrany.

 

CHŮZE NABOSO

Le dd zprostředkovává zcela přirozený způsob chůze. Lehké, prodyšné, antibakteriální a ekologické, to jsou zážitky, které Vám Le dd přináší. Bezpečná chůze naboso.

 

RECYKLOVATELNÉ

Nákupem a nošením obuvi Le DD volíte ekologickou cestu a chráníte životní prostředí, produkty jsou 100% recyklovatelné.

 

ANTIBAKTERIÁLNÍ

Vaše Le DD jsou odolné vůči bakteriím a plísním a zabraňují nepříjemnému zápachu.

 

ČISTOTA

Všechny Le dd boty můžete prát v pračce na 40 °C

 

ULTRA LEHKÉ

Díky vysoké flexibilitě a extra nízké hmotnosti jsou Vaše Le DD ideálním parťákem na cestování

 

VŠESTRANNOST A JEDINEČNOST

Ideální pro venkovní i vnitřní použití, noste Le dd kdykoli a kdekoliv během dne. Ať už jste aktivní sportovci, příznivci městského ruchu, cestovatelé, milovníci módy, lovci designu nebo jen hledáte pohodlí a styl, Le dd je vaším novým společníkem kdykoli a kdekoli.

 

DESIGN

Speciální tkanina je navržena tak, aby poskytovala pohodlí a bezpečnost. Inovace navržená pro dosažení dokonalosti. Produkty Le dd jsou 100% italské výroby, ultralehké, lze je prát v pračce, jsou hypoalergenní, antibakteriální, elastické a zároveň velmi udržitelné a odolné vůči nepohodlným situacím. Jsou nezbytností pro každého, kdo hledá design, širokou škálu barev a doplnění svého šatníku o jedinečné kousky.

 

S výběrem velikosti Vám rádi poradáme, kontaktujte nás telefonicky na: +420 776 238 875 nebo emailem na: shop@ledd.cz

 

 LeDD_Australia-AR8_3377-AlexRoberts_photo-HI

Zpět do obchodu